368070

دوره آنلاین manager as a coach

درباره رویداد

  • هزینه: 1,850,000 ریال
  • ظرفیت: 100
  • رزرو: 64

این رویداد منقضی شده است

موسسه ذهن آرای افق روشن با همکاری مرکز آموزش،پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر برگزار می کند.

مدیر بعنوان مربی

بطور کلی در مدیریت یک پارادوکس وجود دارد که بر اساس آن یک مدیر باید هم مدیریت مناسبی بر عملکرد کارکنان داشته باشد و همچنین انگیزه لازم برای مسئولیت‌پذیری ‌کافی را در آن‌ها ایجاد کند و مدیر بودن یعنی همین. در میانه سال 2021هستیم اما هنوز باورهای اشتباه و نیمه اشتباه بسیاری در تفکر مدیریت وجود دارند.


اینکه یک سیستم پاداش و جزا طراحی کنید و کارکنان را وارد یک سیستم ارزیابی عملکرد پیچیده کنید، همیشه ایده خوبی نیست و معمولاً به نتایج دلخواه ختم نمی‌شود! کوچینگ مدیران و رویکرد  مدیر در نقش کوچ  واژه‌هایی هستند که ممکن است زیاد شنیده باشید. وقت آن رسیده که به کاربرد آن پی ببریم.
بسیاری از سیاست‌های از این دست، موجب اتلاف وقت، انرژی و هزینه اضافی برای سازمان‌ها می‌شوند. مدیران ممکن است روش مشخصی برای رهبری کسب و کارشان داشته باشند اما اصول مدیریتی مشترکی در کسب و کارهای موفق وجود دارند که اتفاقاً وجه تمایز آن‌هاست و اجرای آن‌ها به شما هم کمک خواهد کرد.


کوچینگ به عنوان یک شیوه مدیریت بخش مهمی از این ماجراست و خدمات گسترده‌ای را ارائه می‌کند. شما به عنوان مدیر کسب و کارتان می‌توانید با شرکت در دوره‌های تخصصی، مهارتهای بنیادین کوچینگ  را آموزش ببینید تا به درک درستی از کوچینگ برسید و پتانسیل‌های خود و تیم‌تان را شناسایی کرده و مسائل را به شیوه کوچینگی حل کنید.

دوره آموزشی مدیر بعنوان مربی با حضور اساتید مجرب و نام آشنای کشور

با ما همراه باشید

دیدگاه خود را به ما بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *